Mali Raporlama Danışmanlığı - Eser Sevinç Yeminli Mali Müşavir

İçeriğe git

Mali Raporlama Danışmanlığı

Mali raporlar devlet daireleri, bankalar ve diğer finansal kurum ve kuruluşlar tarafından istenir. Bu amaçla yetkin kişiler tarafından hazırlanan mali raporların güvenilir ve kesin olmaları gerekir.

Maliye İdaresine verilen Kurumlar Vergisi Beyannamesi içeriği mali tabloların istenilen mali raporlara dayanak oluşturur. Bu mali tabloların işlenmesi, mali raporlama danışmanlığı adı altında web sitemizde sunduğumuz bilgisayar programı aracılığıyla yapılmaktadır.

Mali raporlama danışmanlığı sonucu elde edilen raporlar tamamen Kurumlar Vergisi Beyannamesi ve eklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Ortaya çıkan raporlar MS Word programına uygun formattadır. Bu anlamda, sistem tarafından üretilen raporlara kullanıcıların daha sonra gerekli müdahalelerde bulunabilmeleri de çok kolaydır.

Amacımız, kurumlar vergisi beyannamesi ve eklerinin kullanıcılar tarafından rahatça okunabilmesini ve yorumlanabilmesini sağlamaktır. Mali raporlama danışmanlığımız sistem üzerinden çıktı alınabilen aşamaya kadar olan kısma yöneliktir.

Sistemimizdeki programlar tamamen şirketimiz bünyesinde yazılmış ve uygulamaya konulmuştur.
Eser Sevinç tarafından hazırlanmıştır.
İçeriğe dön